Aicina atsaukties Dziesmu svētku biļešu pircējus

14.03.2018

Lielākā daļa jeb 467 no 486 cilvēkiem saņēmusi iepriekš nopirktās, bet īpašumā neiegūtās biļetes uz Dziesmu un Deju svētkiem,  informēja svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.

Viņa skaidroja, ka līdz 9.martam biļešu tirgotājs SIA "Biļešu paradīze" pārskaitīja naudu atpakaļ visiem tiem klientiem, kuri svētku pasākumu biļetes iegādājās, bet tā arī savā īpašumā neieguva. 467 no 486 cilvēkiem līdz šim izmantojuši iespēju atkārtoti nopirkt savas izvēlētās biļetes, bet, pēc "Biļešu paradīzes" paustā, atlikušie 19 cilvēki neatbild uzņēmuma aicinājumam veikt atkārtotu pirkumu.

Līdz ar to, arī svētku rīkotāji aicina šos 19 cilvēkus atsaukties uz "Biļešu paradīzes" izsūtīto aicinājumu veikt atkārtotu naudas pārskaitījumu par izvēlētajām biļetēm.

Kā ziņots, 3.martā tika sākta vasarā gaidāmo Dziesmu un deju svētku maksas pasākumu biļešu tirdzniecība, un biļetes uz galvenajiem koncertiem tika izķertas pāris stundu laikā. Vairākās vietās Rīgā un citviet Latvijā bija izveidojušās garas rindas pēc šīm biļetēm. Pircēji tika apkalpoti lēni, un arī uz biļetes iegādi internetā nācās gaidīt vairākas stundas, turklāt daudzos gadījumos arī pēc ilgās gaidīšanas kāroto biļeti iegādāties neizdevās.

Svētku rīkotāji saņēmuši biļešu pircēju sūdzības par to, ka, veicot pirkumu interneta veikalā, ir noņemta nauda no bankas konta, bet biļetes nav atnākušas e-pastā un nav atrodamas pircēja profilā "Biļešu paradīzes" mājaslapas sadaļā "Jūsu izdarītie pirkumi".
"Biļešu paradīzes" līdzīpašnieks un vadītājs Ēriks Naļivaiko preses konferencē skaidroja, ka svētku biļetes pēc iegādes savā īpašumā nav saņēmuši 486 cilvēki, un solīja, ka šī problēma tiks atrisināta.Facebook Draugiem Twitter Instagram