Donoru centrs aicina dziedātājus un dejotājus

25.04.2018

Valsts asinsdonoru centra rīkotajā izaicinājumā "Vienoti dziesmā, dejā un asinsritē" asinis ziedot devās izaicinājuma līdzautori TDA "Liesma" dalībnieki, rādot priekšzīmi un izaicinot citus kolektīvus.
TDA "Liesma" izaicinājumu meta Latvijas Universitātes jauktajam korim "Juventus" un TDA "Teiksma". Arī citi kolektīvi aicināti sekot "Liesmas" piemēram, izaicinot citus klektīvus, tādā veidā veicinot draudzīgu konkurenci un savstatpējo sadraudzību.

Jau ziņots, ka Valsts asinsdonoru centrs sadarbībā ar TDA "Liesma" līdz 22. jūnijam uzsāka asins ziedošanas izaicinājumu, kura laikā aicina Latvijas koru un deju kolektīvus kopīgi ziedot asinis. Uzcītīgākie kolektīvi saņems balvas.

Šobrīd aktīvi norit kolektīvu reģistrācija.
Reģistrēties izaicinājumam kolektīvi var visu akcijas norises laiku. Lai pieteiktu kolektīva dalību izaicinājumā, kolektīva pārstāvim jāraksta uz e-pasta adresi san@vadc.gov.lv, jānorāda kolektīva nosaukums, tā dalībnieku skaits, kā arī aptuveno asins donoru skaits.

Izaicinājuma uzvarētāji tiks paziņoti un apbalvoti  Dziesmu un Deju svētku nedēļas ietvaros.

Ziedojot asinis, VADC izaicinājuma dalībniekus un atbalstītājus sociālajos tīklos publicētos foto aicina atzīmēt ar tēmturi #MumsIrVienaAsinsrite.


Facebook Draugiem Twitter Instagram