Vēlies darbu - apmeklē Karjeras dienas

29.10.2018

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 29. oktobra līdz 2. novembrim visā Latvijā rīko akciju “Karjeras dienas darba meklētājiem”, lai ne tikai NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem, bet arī citiem interesentiem, kuri meklē darbu vai domā par darba maiņu, piedāvātu padziļinātu atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā.

Karjeras dienu laikā tiks īstenotas trīs aktivitātes. Tostarp "Darba iespējas reģionā" – tās būs tikšanas ar reģionā nozīmīgiem darba devējiem, kas piedāvās aktuālās vakances.
Tāpat karjeras dienu laikā īstenos pasākumu "Izveido savu darbavietu pats", kura laikā interesenti varēs uzzināt par uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām.  
Trešajā aktivitātē "Darba intervija – simulācijas" plānots treniņš jeb lomu spēle, kuras mērķis ir sagatavot darba meklētājus veiksmīgai komunikācijai darba intervijas. Plānotas gan grupu, gan individuālas nodarbības.
Pēc tam sekos profesionāļu atzinums, tostarp par intervijā pieļautajām kļūdām.

Informācija meklējama NVA mājaslapā.

Karjeras dienas notiks visās 28 NVA filiālēs un tās var apmeklēt jebkurš – ne tikai darba meklētāji, bet arī cilvēki, kuri vēlas mainīt darbu. 


Facebook Draugiem Twitter Instagram