Jau piektdien Smiltenē notiks Ielu stafetes 2015

28.04.2015

Piektdien Smiltenē notiks Ielu stafetes 2015. Programmā 350m skrējieni pirmsskolas vecuma bērniem un 1.klašu skolēniem; 6x350 m stafešu skrējieni 2.-3.; 4.-5.; 6-7.; 8.-9.; 10.-12.klašu skolēniem un pieaugušajiem. Komandām iepriekšēja pieteikšanās līdz 29.aprīlim Smiltenes sporta centrā vai pa tel.26460704, sportacentrs@gmail.com.

Laikā no 19.- 23. aprīlim Grundzāles pamatskolas meiteņu komanda, kas trenējas Smiltenes BJSS, ar panākumiem piedalījās Pasaules skolēnu čempionātā orientēšanās sportā Turcijā. Agnija Caune kļuva par Pasaules skolēnu čempioni vidējā distancē. Grundzāles pamatskola komandu vērtējumā W2 skolu grupā ieguva 2.vietu. Komandā startēja Agnija Caune, Elīna Skopāne un Zanda Stabiņa.

Sestdien vienu no kluba vēsturē lielākajām uzvarām izcīnīja FK "Smiltene/ BJSS", kas savā laukumā komanda.lv 1.līgas ceturtās kārtas spēlē ar rezultātu 4:3 pārspēja vienus no visa čempionāta galvenajiem favorītiem "Rēzeknes FA" komandu. Savu nākamo spēli komanda.lv 1.līgas čempionātā "Smiltene/ BJSS" aizvadīs piektdien, 1. maijā, kad Tepera stadionā uzņems "Saldus/ Brocēni" komandu.