Radio TEV

MĒNEŠA ĶĒRIENS

Lieliska mūzika ir visapkārt!

Rūdolfs katru mēnesi noķers pa melodijai, kuru vērts paklausīties!Mēneša Ķēriens!
Neon Saturdays - Phoenix


Septembris aiz muguras, ļoti silts mēnesis, varētu teikt, ka atvasaru redzējām divas reizes.

Karstās vasaras iespaidā daudzi mākslinieki vēl septembrī steidza pieteikt savu vasarīgo dziesmu hita postenim. Šis gads nav izņēmums un saņēmām gana daudz vasarīgas melodijas.Mūzikas lauciņā reizēm ir vērts parakties, lai atrastu ko lielisku, šoreiz lieliskais atnāca pie mums pašiem. 25.septembrī grupa Neon Saturdays nāca klajā ar jaunāko skaņdarbu “Phoenix”! Zinot to, ka iepriekšējais grupas singls “Get Up” Radio TEV ēterā skanēja visu vasaru, gaidīju no apvienības ko lielisku... un nekļūdīgi.

Šajā mēnesī iesaku patiešām ieklausīties grupas Neon Saturdays dziesmā “Phoenix”. Uzskatu, ka šim skaņdarbam ir hita potenciāls. Es pat teiktu, ka dziesmas noskaņā dzirdama nevis vasara, bet atvasara. Tāda saldsērīga sajūta par laiku, kad bija silts, mati plīvo vējā, visas raizes un rūpēs uz brīdi iepauzētas.

Rūdolfa Muzikālajos Jaunumos aprunājos ar grupas līderi Andri Ēveli. Ko viņš stāsta par skaņdarbu, klausies zemāk!

R.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________                                                                                                                                         

Facebook Draugiem Twitter Instagram