Smiltenes novada aktualitātes

23.08.2016Šosestdien, 27. augustā, ikviena komanda aicināta piedalīties tradicionālajos Smiltenes novada Sporta svētkos. Šogad pasākuma norises vieta būs atpūtas bāzē “Silmači”, kas atrodas Lizdoles ezera krastā, Launkalnes pagastā.

Sacensību dalībniekus šogad gaida pārbaudījumi akadēmiskajā airēšanā, augstlēkšanā, basketbolā, tūrisma takā, vasaras biatlonā un citās disciplīnās. Pieteikšanās līdz 25. augustam.

***
4. septembrī Smiltenes pilsētas Kultūras centrā norisināsies bērnu apģērbu, apavu, rotaļlietu u.c. mantu tirdziņš “Andelīte- Sandelīte”. 

Vecākiem tā ir lieliska iespēja pārdod vai samainīties ar bērnu apģērbiem, apaviem, rotaļlietām, skolas piederumiem un citām mantām, kas pašiem vairs nav nepieciešami, bet varētu noderēt kādam citam. 

Tirdziņa dalībnieki var tirgot dažādas bērnu mantas, kas pašiem vairs nav nepieciešamas, kā arī pašu ražoto produkciju. Pieteikšanās līdz 29.augustam, rakstot uz e-pastu kulturascentrs@smiltene.lv.

***

Pēc neliela pārtraukuma 15. oktobrī norisināsies vokālistu konkurss “Smiltenes balsis”. Pieteikšanās dalībai konkursā ir sākusies.

Katram konkursantam ir jāsagatavo dziesma latviešu valodā atbilstoši savam vecumam un vokālajām spējām. Dalību konkursā iespējams pieteikt līdz 23.septembrim.


Facebook Draugiem Twitter Instagram