Notiks akcija - Nesēdi, piecelies

5.09.2016.

Atzīmējot Pasaules Fizioterapijas dienu,  līdz 23.septembrim notiks akcija "Nesēdi, piecelies!".
Akciju rīko klīnika "Mama Rīga" sadarbībā ar Latvijas Fizioterapeitu asociāciju.

Akcija laikā būs pieejamas bezmaksas fizioterapijas meistarklases dažādu organizāciju birojos, fizioterapeitu bezmaksas konsultācijas klīnikā "Mama Rīga", kā arī bezmaksas nodarbības akcijā "Atrodi savu vingrošanas grupu".
"Pop-up" fizioterapijas meistarklases notiks no 5.septembra līdz 9.septembrim.

Kolektīvi aicināti pieteikties bezmaksas meistarklasēm, zvanot pa tālruni 66900400 vai 29494455 vai rakstot e-pastā "info@ivf.lv".

Savukārt no 12.septembra līdz 16.septembrim būs pieejamas individuālas bezmaksas fizioterapeitu konsultācijas klīnikā "Mama Rīga", Vingrotāju ielā 1, Rīgā.

Nedēļā no 19.septembra līdz 23.septembrim notiks akcija "Atrodi savu vingrošanas grupu", kuras laikā cilvēkiem būs iespēja bez maksas iepazīties ar dažādām ārstnieciskās vingrošanas nodarbībām.

Pasaules Fizioterapijas diena tiek atzīmēta 8.septembrī, un tās mērķis ir pievērst cilvēku uzmanību kustības un fizisko aktivitāšu nozīmei veselības saglabāšanas un uzlabošanas jomās.


Fizioterapeits veic cilvēka funkcionālā stāvokļa izmeklēšanu, novērtēšanu un ārstēšanu, palīdz klientam atgūt zaudēto funkciju vai mazināt tās deficītu, pielietojot:

ārstnieciskās vingrošanas metodes
slinga terapiju
ārstniecisko masāžu
medicīnisko teipošanu

Fizioterapijas mērķis ir  atjaunot, saglabāt un uzlabot cilvēka kustības un stāju, palielināt fizisko izturību, mazināt sāpes un atvieglot hronisku slimību gaitu. Fizioterapeits palīdz cilvēkiem, kuriem pēc slimībām, traumām, ievainojumiem, apdegumiem vai cita veida bojājumiem ir izveidojies muskuļu funkciju traucējums, nervaudu un saistaudu izmaiņas.
 
Fizioterapija ieteicama:

Muguras un locītavu sāpju ārstēšanai
Stājas un gaitas traucējumu ārstēšanai
Sirds - asinsvadu un nervu sistēmas saslimšanu ārstēšanai
Kustību atjaunošanai pēc traumām.Facebook Draugiem Twitter Instagram