Karjeras nedēļa Smiltenē u.c. aktualitātes

11.10.2016

Šonedēļ 25 Latvijas pilsētās un novados notiek Karjeras nedēļa. Tās tēma šogad ir “ES BŪŠU darba tirgū”, aicinot jauniešus iepazīt mūsdienu darba tirgu, tā prasības un daudzveidīgo piedāvājumu.
Pirmo reizi Karjeras nedēļa notiekarī Smiltenes novadā. Šodien, 11. oktobrī, Palsmanes pamatskolas skolēni iepazīst mediķa profesiju, rītdien stikla pūtēju profesiju un turpmākajās dienās vēl citas karjeras iespējas.
Karjeras nedēļas jaunumiem var sekot līdzi sociālajos tīklos Facebook un Draugiem.lv.

***

Smiltenes pilsētas kultūras centrs aicina bērnus un jauniešus pieteikties jaunajām deju nodarbībām.
11. oktobrī sāksies Sarīkojuma deju nodarbības skolēniem vecuma grupā no 1. līdz 4. klasei. Nodarbības notiks katru trešdienu no 16:00 – 17:00.
Ceturtdien savukārt sāksies Estrādes deju nodarbības. Dejotāji tiks sadalīti grupās atbilstoši vecumam, un nodarbības notiks katru ceturtdienu.

***

Sestdien, 15.oktobrī, Smiltenes pilsētas Kultūras centra lielajā zālē norisināsies jau trešais vokālistu konkurss “Smiltenes balsis 2016”. Pasākuma īpašai viesis-Uldis Marhilēvičs.
Baudīt un novērtēt konkursa dalībnieku sniegumu ir aicināts ikviens interesents. Pēc koncerta visi ir laipni aicināti uz rudens balli kopā ar grupu “Vēja runa”.


Facebook Draugiem Twitter Instagram