Brīvprātīgajiem sava platforma

16.01.2017

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) aicina brīvprātīgā darba organizatorus visā Latvijā pieteikt savas darba vietas informācijas sistēmā "brivpratigie.lv".

Informācijas sistēmu un jauno brīvprātīgā darba vietni administrē un tās saturu veido NVA kopā ar sadarbības partneriem reģionos - administratoriem, kas pārstāv nevalstiskās organizācijas un pašvaldības.
Lai organizators pieteiktu brīvprātīgā darba piedāvājumus, ir jāveic sākotnējā reģistrācija, aizpildot organizatora reģistrācijas formu. Brīvprātīgā darba piedāvājumi jāpublicē vismaz mēnesi pirms tā norises.

Cilvēks, kas vēlas brīvprātīgi strādāt sabiedrības labā, jaunajā informācijas sistēmā var sameklēt interesējošo nozari un pieteikties brīvprātīgajam darbam kādā konkrētā NVO, pašvaldībā, projektā vai pasākumā.
Jau tagad tīmekļa vietnē "brivpratigie.lv" tiek piedāvātas brīvprātīgā darba iespējas veselības un sociālās aprūpes, izglītības un zinātnes, valsts pārvaldes, dabas un vides, kultūras, sporta un citās jomās.

Tāpat, lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku brīvprātīgā darba kustību Latvijā, pārklājot visus reģionus, portāls "brivpratigie.lv" aicina biedrības, nevalstiskās organizācijas un pašvaldības kļūt par sadarbības partneriem, uzņemoties sava reģiona brīvprātīgā darba koordinatora un mājaslapas administratora lomu.


Facebook Draugiem Twitter Instagram