"Zelta Mikrofonā" būs arī ārzemju viesi

23.02.2017

Mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta mikrofons" svinīgajā ceremonijā nākamnedēļ, 28.februārī, Dailes teātrī balvu pasniegšanu pavadīs populāru Latvijas mūziķu un ārzemju viesu priekšnesumi.

Akadēmiskās mūzikas nozari ceremonijā pārstāvēs Valsts akadēmiskais koris "Latvija".
Diriģenta Māra Sirmā vadībā koris izpildīs tādas dziesmas kā "Lielais vaicājums" un "Rozes gars". Pie klavierēm būs dziesmu autors komponists Raimonds Pauls.

Ar vienu no saviem pirmajiem hitiem uz "Zelta mikrofona" skatuves kāps grupa "Pienvedēja piedzīvojumi", savukārt Intars Busulis izpildīs dziesmu ar Kārļa Vērdiņa vārdiem "Debesis" no sava topošā albuma.
Dziedātāja Dona izpildījumā varēs dzirdēt hitu "Tepat", savukārt "Mesa" izpildīs singlu "Mieram tuvu" no sava albuma "Mesa".

Uz Dailes teātra skatuves, izpildot kompozīciju "Sons of Levi", kāps ārzemju mūziķi kopā ar Latvijas saksofonistu Denisu Paškevicu.

Tāpat ceremonijā uzstāsies grupa "Dagamba", Aminata, Linda Leen un "ElektroFolk", kā arī tādi jauni vārdi mūzikā kā "Audience Killers" un "Nando".

Šogad apmeklēt ceremoniju pieteikušies arī mūzikas industrijas pārstāvji no tādām vadošajām ierakstu kompānijām kā "Universal" un "Warner", kā arī festivālu rīkotāji no Polijas un Eirovīzijas fināla producents no Ukrainas.

Pasākuma vadītāja vārdu "Zelta mikrofona" ceremonijas organizatori paziņos tikai ceremonijas dienā.


Facebook Draugiem Twitter Instagram