Ar dziesmu svētju biļetēm internetā - uzmanīgi

29.05.2015

Sludinājumu portālos tiek piedāvātas biļetes uz Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koncertiem, bet pasākuma organizatori iesaka uzmanīties un neiegādāties biļetes no spekulantiem.

Svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva  norādīja, ka situācija ar biļešu tirgošanu tiek monitorēta un novērots, ka portālos piedāvājumā ir parādījušās biļetes.
"Mēs rekomendējam gadījumos, ja tiek piedāvāts iegādāties biļetes uz kādu no dziesmu un deju svētku koncertiem, vērsties policijā, kā arī neiegādāties biļetes no spekulantiem," viņa uzsvēra.

Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis savukārt norādīja, ka pa pagaidām neviena sūdzība policijā par dziesmu un deju svētku koncertu biļešu tirdzniecību, vai biļešu viltojumiem nav saņemta.
Viņš arī teica, ka policija šādus biļešu tirgotājus parasti nemeklē un neaiztur, bet gadījumos, kad biļešu spekulanti tiek aizturēti, šīs lietas tiek nodotas Valsts ieņēmumu dienestam.
"Principā ar likumu nav aizliegts pārdot iegādātu biļeti.Citādāk ir, ja spekulants ir iegādājies, piemēram, 60 biļetes un mēģina tās realizēt. Tad VID, izmeklējot lietu, var konstatēt, ka tikusi veikta nelicenzēta saimnieciska darbība," norādīja Sadovskis.

Portālā "ss.lv" vairāki cilvēki ievietojuši sludinājumu, ka vēlas iegādāties biļetes uz skolēnu deju svētku koncertu Daugavas stadionā. Tāpat portālā ir ievietoti arī sludinājumi ar piedāvājumu iegādāties biļetes Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koncertiem.

Jau ziņots, ka pirmajā dienā nopirktas un telefoniski rezervētas vairāk nekā puse jeb 54% Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku biļešu.

Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir lielākie Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētki, kas notiek reizi piecos gados. XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki norisināsies Rīgā no 6.līdz 12.jūlijam, tajos piedalīsies vairāk nekā 37 000 dalībnieku. XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkus rīko Valsts izglītības satura centrs.


Facebook Draugiem Twitter Instagram