Uzņēmumu reģistrā arī Pilsonības un migrācijas lietu pakalpojumi

29.05.2015

No šā gada 1.jūnija Uzņēmumu reģistra Rīgas reģionālās nodaļas klienti, kuri apmeklēs iestādi klātienē, apmeklējuma laikā varēs izmantot Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) pakalpojumus.

Klienti PMLP varēs pieteikties personas apliecības (eID kartes) izsniegšanai, aktivizēt e-Parakstīšanas iespēju jau izsniegtā eID kartē un saņemt konsultācijas par eID kartes lietošanas iespējām.

Lai uzlabotu uzņēmējdarbības vidi Latvijā un sekmētu e-vides priekšrocību izmantošanu uzņēmēju vidū, UR sadarbībā ar VAS "Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs", Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un PMLP jau no šā gada februāra UR Rīgas reģionālās nodaļas klientiem piedāvā iespēju pieteikties un saņemt virtuālo e-parakstu un konsultācijas par e-paraksta pieprasīšanu e-paraksta viedkartē, kā arī nepieciešamības gadījumā e-paraksta speciālisti sagatavo klienta datoru darbam ar elektroniskiem dokumentiem.

Līdz ar to iespēja UR klientiem vienlaikus saņemt arī PMLP pakalpojumus ir pašsaprotama sasniedzamā mērķa aktivitāte, lai mudinātu uzņēmējus izmantot alternatīvu risinājumu valsts iestāžu klātienes apmeklējumam.

Kā norāda UR galvenā valsts notāre Guna Paidere, daudziem UR klientiem saziņa ar iestādi elektroniski ir tagadne, daudziem nākotne. Tiem klientiem, kuri apmeklē UR klātienē, tagad tiek nodrošināti visi priekšnosacījumi, lai esošais UR klātienes apmeklējums būtu beidzamais un turpmāk komunikācija ar iestādi notiktu e-vidē jebkurā sev izdevīgā laikā un vietā.

UR atgādina, ka, izmantojot eID kartes un/vai e-paraksta iespējas, UR klienti var saņemt iestādes piedāvātos e-pakalpojumus portālā "www.latvija.lv".


Facebook Draugiem Twitter Instagram