Vasarā būs pasaules strādājošo sporta spēles

25.04.2017

Šovasar no  13. līdz 18. jūnijam Rīgā notiks 5.  Pasaules strādājošo un amatieru sporta spēles, kuras tiek organizētas reizi divos gados un pulcē tūkstošiem dalībnieku no visas pasaules.

Pasaules sporta spēles ir starptautisks pasākums, kurā nepiedalās profesionāli sportisti, bet gan strādājošie un amatieri, kas pārstāv savu sporta veidu, valsti un kultūru. 

Šobrīd plānots, ka Rīgā ieradīsies  komandas no 36 Eiropas, Āfrikas, Dienvidamerikas, Āzijas valstīm: Vācijas, Itālijas, Beļģijas, Krievijas, Nepālas, Pakistānas, Meksikas, Brazīlijas, Kamerūnas, Mongolijas, Tunisijas un citām.

3523 dalībnieki, vairāk nekā 270 komandu sacentīsies dažādos sporta veidos un disciplīnās – vieglatlētikā, futbolā, šahā, galda tenisā, volejbolā, grieķu-romiešu cīņā, peldēšanā, basketbolā, minifutbolā, džudo, petankā, pludmales volejbolā, pludmales cīņā un pludmales tenisā, lai ne tikai noskaidrotu labāko un spēcīgāko katrā sporta veidā, bet arī iepazītu Latvijas kultūru un pavadītu laiku sportiskā, draudzīgā un internacionālā gaisotnē.

Ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts līdzdarboties šī starptautiskā pasākuma norisē, jo ļoti nozīmīga loma veiksmīgai Pasaules sporta spēļu norisei būs brīvprātīgajiem.
Katrai komandai tās uzturēšanās laikā Latvijā būs nepieciešams brīvprātīgais komandas asistents, kura uzdevums būs parūpēties, lai komanda ievēro sacensību grafiku un laicīgi ierodas spēļu norises vietās.
Komandas asistentam jābūt pilngadīgam, komunikablam, jāzina latviešu valoda un vismaz viena svešvaloda, jāspēj saplānot savs un komandas darba laiks.

Brīvprātīgo pieteikšanās jau ir sākusies: http://ej.uz/brivpratigais_WSG2017Facebook Draugiem Twitter Instagram