Hitlers iespējams izdzīvoja pēc Otrā Pasaules kara

30.10.2017

Amerikas Savienoto Valstu Centrālās Izmeklēšanas pārvalde ievietojusi bumbas sprādzienam līdzīgu dokumentu, kas varētu norādīt, ka Hitlers izdzīvojis Otro Pasaules karu. 

Dokumentā kāds slepenais aģents ziņojis no kāda Hitlera biedra dzirdēto, ka slavenais karavadonis ir dzīvs. Pie tam šis cilvēks apgalvo, ka  Ādolfs Hitler vairāk kā 10 gadus pēc Otrā Pasaules kara beigām bija ne tikai dzīvs, bet arī slēpies Dienvidamerikā. 

Centrālās Izmeklēšanas pārvaldes dokuments liecina, ka Hitlers pieņēmis segvārdu Ādolfs Šritelmajors (Adolf Schrittelmayo), pie tam dokuments papildināts arī ar fotogrāfiju, kurā viens no redzamajiem vīriešiem ir acīmredzami līdzīgs nacistu līderim, kurš pēc vispārpieņemtiem uzskatiem 1945.gada 30.aprīlī savā bunkurā Berlīnē izdarīja pašnāvību, cenšoties izvairīties no nokļūšanas Sarkanās Armijas gūstā. Fotogrāfija datēta 1955.gada 29.septembrī.

Gadiem ilgi bijušas dažādas   teorijas par to, ka Hitlers ir dzīvs, pie tam devies bēgļu gaitās.
Savukārt Padomju Savienība un Krievijas Federācija gadiem ilgi stāstīja par viņu rīcībā esošajām diktatora un viņa dzīves biedres Evas Braun mirstīgajām atliekām, kuras tika steidzīgi kremētas.
Liela izgāšanās šim apgalvojumam sekoja 2009.gadā, kad Amerikāņu zinātnieks saņēma atļauju izmeklēt Hitlera galvaskausu, atklājot, ka tas ir sievietes galvaskauss, turklāt nāve iestājusies cilvēkam vecumā no  20 – 40, nevis 56 gados kāds bija ziņotais Ādolfa Hitlera miršanas vecums. 

Nupat publicētā dokumenta atklāšana vēl vairāk veicinās jaunu konspirācijas teoriju attīstību. 


Facebook Draugiem Twitter Instagram