Centrāltirgū notiks raidījuma "Sirmais. Kulta ēdieni" diskusija

31.10.2017

Nedēļas nogalē Rīgas Centrāltirgū notiks Latvijas Televīzijas raidījuma "Sirmais. Kulta ēdieni" rīkotā paneļdiskusija par ēdiena lomu sabiedrības integrācijas procesā.

Pasākuma laikā skanēs arī pasaules mūzika, būs iespēja baudīt dažādu tautu, tostarp franču, portugāļu, amerikāņu, lietuviešu un britu ēdienus, iesaistīties kafijas meistarklasē un diskusijās ar citiem apmeklētājiem.

Pasākums Rīgas Centrāltirgus tukšajā Gastronomijas paviljonā notiks sestdien, 4.novembrī, no plkst.11 līdz plkst.16.
Publiskā diskusija paredzēta no plkst.13 līdz plkst.14.
Savukārt diskusijai veltītā jautājumu un atbilžu sekcija plānota no plkst.14 līdz plkst.14.30.

Paneļdiskusijā piedalīsies pavārs, raidījuma "Sirmais. Kulta ēdieni" vadītājs Mārtiņš Sirmais, kultūras antropoloģijas doktorante ar specializāciju Japānas kultūrā Ieva Puzo un Latvijas Kultūras akadēmijas profesors, Filozofijas zinātņu doktors Ivars Bērziņš.
Tāpat diskusijā piedalīsies vēsturniece, kultūras vēstures un psiholoģijas pasniedzēja, Latvijas Krievu kultūras biedrības priekšsēdētāja Jeļena Matjakubova, sociālantropoloģe Ieva Raubiško un kroga "Muklājs" īpašnieks Visvaldis Dreiska.

Ikviens pasākuma apmeklētājs diskusijas dalībniekiem varēs uzdot sev interesējošos jautājumus.
Tāpat to būs iespējams izdarīt arī raidījuma "Sirmais. Kulta ēdieni" sociālā tīkla Facebook" lapā, kur diskusiju varēs vērot tiešraidē.
Ieeja pasākumā ir bezmaksas.


Facebook Draugiem Twitter Instagram