Pirmā latviete ar Universal līgumu - Patrisha

01.02.2019Patrisha ir jauns vārds latviešu mūzikā. Ja vēl neesi viņu dzirdējis, tad noteikti uzzināsi! Patrisha ir pirmā no Latvijas, kura noslēgusi līgumu ar Universal Music Group izdevniecību. Radio TEV paredz, ka Patrisha būs viena no veiksmīgākajām šī gada māksliniecēm Latvijā un varbūt pat ārpus tās. 1.februāris ir īpaša diena dziedātājai, jo šodien iznāk viņas jaunais radiosingls.

"Šodiena ir vienkārši "wow", beidzot! Mēs šo brīdi gaidījām ļoti ilgi, tika ieguldīts nopietns darbs, un beidzot es to varu atrādīt arī plašākai publikai," tā šodien intervijā Radio TEV teica Patrīcija Ksenija Cuprijanoviča jeb Patrisha.

Ierakstu kompānija latviešu dziedātāju pamanīja pēc aktivitātēm instagram profilā, kurā Patrisha mēdza publiskot populāru dziesmu pašas izpildītas versijas. Pamanot dziedātāju un izsakot piedāvājumu kļūt par pirmo Latvijas pārstāvi Universal Music, Patrisha ilgi nedomājot piekrita.

Pirmais lielais singls ar nosaukumu "Es varu būt tā" tapis Igaunijā, dziesmu rakstīšanas nometnē, kopā ar somu producentu Erku un DJ Rudd, Kasparu Ansonu un Māru Upmani-Holšteini no Latvijas.

Kā lielāko ieguvumu noslēgtajam līgumam ar ierakstu kompāniju Patrisha min iespēju regulāri doties uz Somiju, kur var strādāt studijā ar profestionālu komandu pie jauna materiāla. Atbildot uz jautājumu, ar ko atšķiras darbs Latvijā no darba Somijā, dziedātāja atzina, ka tas vienkārši ir citādāks, un arī Latvijā var paveikt ļoti daudz.

Rūdolfa muzikālie jaunumi TEV
Katru darbdienu 12:40
Radio TEV
Facebook Draugiem Twitter Instagram