Noskrien ziemu tumsas posms raisa lielu sajūsmu

1.02.2019.

26.janvārī Salacgrīvā norisinājās sacensību seriāla „Noskrien ziemu” trešais posms, kas bija īpašs ar to, ka norisinājās vēlā pēcpusdienā, kad pār Salacgrīvas ielām, meža takām un jūras krastu klājās vakara tumsas plīvurs.
Jāsaka, ka sacensību norisi tumsā izvēlējās paši sacensību dalībnieki, kad pirms seriāla sākuma notika dalībnieku aptauja. Toreiz vairākums nobalsoja par to, ka viens no pieciem sacensību posmiem jāorganizē tumsā.

Sacensību starta/finiša vieta bija iekārtota Salacgrīvas vidusskolas sporta zālē, bet sacensību trase, 9,1 km garumā, veda sākotnēji caur stadionu, tālāk pa paugurainu meža taku, līdz tika sasniegts jūras krasts. Pie jūras sacensību trase izveda trīs posmos, līdz finiša taisne atkal izveda Salacgrīvas centrā.

Kuplākais dalībnieku skaits, kā jau tas ierasts, arī šoreiz bija tautas distancē, kur uz starta līnijas stājās 290 skrējēji. 
Savukārt sporta distancē garums bija 18,2 km.

Pēc trešā posma sacensībām, interesanti paliek vērot izmaiņas komandu kopvērtējuma tabulā, kurā redzams, ka pirmā vieta pašreiz pieder komandai „BBFactory”, kurai uz papēžiem min „SK Tērauds/Suunto” un turpat jau arī OK „ Meridians”.
Savukārt, nūjotāju distancē starp komandām šobrīd pirmo vietu ieņem komanda „4S” un goda pjedestāla pārējos pakāpienus savā starpā sadala divas „Piejūras nūjotāju klubs” komandas.

Nākamais seriāla „Noskrien ziemu” posms 17.februārī, patreiz sniegotajā Zaubē.
Tas būs priekšpēdējais seriāla posms, kas nozīmē, ka 2019.gada ziema būs gandrīz jau noskrieta.


Facebook Draugiem Twitter Instagram