Madonna uzstāsies Eirovīzijā

9.04.2019.

Oficiāli apstiprināts, ka Eirovīzijas finālā Telavivā divas dziesmas izpildīs arī popa karaliene Madonna, vēsta “Eurovisionworld”.

60 gadus vecā amerikāņu dziedātāja Madonna uzstāsies kā viesmāksliniece Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, 18. maijā. Finālā Madonna uz Eirovīzijas skatuves izpildīs divas dziesmas, turklāt pirmoreiz tiks atskaņots arī viņas pirmais singls no gaidāmā 14. studijas albuma, kuru plānots izlaist šā gada vasarā.

Uz Telavivu Madonnu pavadīs vairāk nekā 60 cilvēku liela komanda. Madonnas priekšnesums varētu izmaksāt 1,35 miljonus ASV dolāru, un to apmaksās Izraēlas un Kanādas ebreju miljardieris Silvans Adamss. Adamss finansiāli atbalsta šādus notikumus, izmantojot nesen dibināto kultūras un sporta fondu, kura nolūks ir popularizēt Izraēlu pasaulē caur starptautiskiem notikumiem.

Madonna atbalsta Izraēlu, kopš nodevusies interesei par Kabalu. 2004. gadā viņa pieņēma ebreju vārdu Estere un 2012. savu pasaules tūri atklāja Telaviviā.
Madonna nav pirmā starptautiski pazīstamā amerikāņu dziedātāja, kura uzstāsies uz Eirovīzijas skatuves. 2016. gadā kā viesmākslinieks Eirovīzijas konkursā Stokholmā uzstājās Džastins Timberleiks.

Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmais pusfināls Telavivā, Izraēlā, notiks 14. maijā, bet otrais – 16. maijā. Latvijas pārstāvji “The Carousel” uz skatuves kāps 16. maijā. 


Facebook Draugiem Twitter Instagram