Kampaņā mudinās uzņēmējus ieviest jaunākās tehnoloģijas

15.04.2019

Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) izglītojošā kampaņā "Gudrā Latvija" mudinās uzņēmējus ieviest jaunākās tehnoloģijas.

Asociācijas prezidente Signe Bāliņa sacīja, ka digitālo transformāciju vairs nedrīkst atlikt, jo digitalizācija tuvākajā laikā ietekmēs Latvijas uzņēmējdarbību. "Tomēr reāla moderno tehnoloģiju ieviešana vēl ir pārāk lēna. Uzņēmumu digitalizācijai ir jākļūst par ikviena vadītāja prioritāti. Apzināmies, ka zināšanu līmenis uzņēmumu vadītājiem ir ļoti dažāds, tāpēc LIKTA un tās biedri ir gatavi palīdzēt sākt digitālās pārmaiņas," viņa teica.

Vienlaikus "Microsoft" vadītāja Baltijā Renāte Strazdiņa atzīmēja, ka informācijas tehnoloģijas veicina inovācijas, bet inovācijas rada jaunas uzņēmējdarbības iespējas. ""Microsoft" mērķis šīs kampaņas laikā ir izglītot citās nozarēs strādājošos par jaunāko tehnoloģiju izmantošanas scenārijiem ikvienā uzņēmumā neatkarīgi no tā lieluma un pārstāvētās nozares un veicināt, to, ka uzņēmumos tehnoloģiju izmantošana kļūst par ikdienas sastāvdaļu, veicinot to attīstību un izaugsmi," viņa sacīja.

Kampaņa "Gudrā Latvija" ilgs divus līdz trīs gadus, savukārt kampaņas pirmie rezultāti tiks apkopoti šogad vasarā.

LIKTA ir profesionāla nevalstiska organizācija, kas izveidota 1998.gadā un aptver visu Latvijas IKT nozari - informācijas tehnoloģiju un programmatūras jomu, telekomunikācijas un pakalpojumu sektoru. 


Facebook Draugiem Twitter Instagram