Aicina stādīt eglītes Ulubelē

5.06.2019.

Vairāki desmiti Ziemassvētku eglīšu piedzīvo otro dzīvi – tas ir noticis, ieviešot zaļās domāšanas tendenci arī Latvijā, proti, Eiropā tik populāro Ziemassvētku kociņu nomu. Nedēļas nogalē tie tiks stādīti dzīvnieku patversmē “Ulubele”.

Šāda eglīšu noma Eiropā ir ļoti populāra, bet pie mums Latvijā šo iespēju piedāvā pēdējos divus gadus. Iedzīvotāji kļūst arvien zaļāk domājoši, tāpēc šāds piedāvājums gūst atsaucību. “Nav noslēpums, ka Ziemassvētkos katrai ģimenei ir vismaz viena egle un lielākā daļa no tām ir nocirstas. Tad lūk, šādā veidā eglēm tiek dota otrā iespēja, pēc svētkiem tās atkal tiek iestādītas dabā, kur var turpināt augt. Līdzīgi kā ar patversmes dzīvniekiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nonāca patversmē un lūkojas pēc jaunām mājām. Patversme ir tā vieta, kur viņiem dota otrā iespēja,” stāsta dzīvnieku patversmes “Ulubele” pārstāvis Kristaps Sardiko.

Pie Ziemassvētku kociņiem, kas tika nomāti, jau nedaudz apraduši arī patversmes iemītnieki. Sestdien, 8. jūnijā, dzīvnieku patversmē “Ulubele” tiks stādītas 60 eglītes, uz talku tiek aicināti visi, kas mīl dzīvniekus un domā zaļi.
Avots: skaties.lv 


Facebook Draugiem Twitter Instagram