Darbu sāk pašvaldību reformas zvanu centrs

22.07.2019

22. jūlijā, darbu sāk Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas izveidotais zvanu centrs, kur iedzīvotāji, zvanot pa tālruni 68 80 69 99, var noskaidrot atbildes uz jautājumiem saistībā ar ministrijas īstenoto vietējo pašvaldību administratīvi teritoriālo reformu.

Konsultācijas iedzīvotājiem tiks sniegtas darba dienās deviņiem rītā līdz pieciem vakarā. Būs arī iespēja operatoriem atstāt savu kontaktinformāciju, lai saņemtu atbildi e-pastā. Jautājumus un priekšlikumus ministrijai ir iespējams iesūtīt arī rakstiski pa e-pastu reforma@varam.gov.lv.

Zvanu centrs pirmajā dienā, līdz plkst.16 saņēmis 23 jautājumus saistībā ar teritoriālo reformu.

Biežāk tika uzdoti jautājumi par to, kas mainīsies pēc reformas un par reformas būtību. Piemēram, saņemti jautājumi par deklarēšanas procesiem pēc reformas, adrešu maiņām, pagasta pārstāvniecības iespējām, jaunā novada izveides kritērijiem, reformas ietaupījumiem un to izlietojumu.

Rīt, 23.jūlijā, no plkst.9 līdz 9.45 uz interesentu jautājumiem zvanu centrā atbildēs arī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce.
Facebook Draugiem Twitter Instagram