Ved savu datoru "pie ārsta" - veic bezmaksas datorologa pārbaudi

19.10.2015

 
Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija "Cert.lv" aicina iedzīvotājus uz bezmaksas portatīvā datora pārbaudi pie datorologa.
 
Kā skaidro "Cert.lv", datorologs ir IT drošībasspeciālists, kurš var diagnosticēt un, ja iespējams, novērst e-slimības un ļaunatūras datorā, sniegt konsultācijas, kā pasargāt datoru nākotnē. Visi datorologa padomi ir bez maksas.
 
Datorologs pieņems nakamnedēļ, 28.oktobrī no plkst.10 līdz plkst.16, Raiņa bulvārī 29, Rīgā.
 
Datorologa pakalpojums pieejams jebkuram datorlietotājam, kurš vēlas pārliecināties, ka viņa dators nav inficēts, kā arī tiem, kas vēlas izārstēt datoru no iegūtiem datorvīrusiem. Datorologa konsultācija palīdzēs arī tiem, kuri nezina, kā pasargāt savus datus, privāto dzīvi un naudu e-vidē.
 
Pirms datorologa apmeklējuma "Cert.lv" aicina apmeklēt portālu "esidross.lv", lai noskaidrotu, vai datora IP adrese nav inficēto adrešu sarakstā.

Ja datora IP adrese ir inficēta, tad ekrānā parādīsies sarkans brīdinājums. Taču pilnu diagnozi un ārstēšanu iespējams veikt arī klātienē, pie datorologa. 
 "Datorologa akcija" notiek Eiropas kiberdrošības mēneša laikā. Kiberdrošības mēnesis tiek rīkots ar mērķi veicināt sabiedrības izpratni par kiberdrošības jautājumiem.


 


Facebook Draugiem Twitter Instagram