Rīgā Barona ielā un uz Salu tilta darbi iet uz beigām

23.10.2015

Šobrīd pabeigti aptuveni 35% no visu plānoto darbu apmēra Krišjāņa Barona ielas atjaunošanā,  pastāstīja Rīgas domes Satiksmes departamenta Būvdarbu vadības nodaļas vadītājs Uģis Broža.

Pirmās kārtas būvdarbu posma termiņš ir šā gada 29.decembris, bet darbu izpilde notiek straujos tempos. Tāpēc bažas par to, ka varētu nepaspēt pagaidām nav.

Tostarp viņš pastāstīja, ka Rīgā vēl ir veikta seguma atjaunošana četrās ielās - posmos Raiņa bulvārī, Sporta ielā, Artilērija ielā un Avotu ielā. "Šajos posmos darbi jau ir pabeigti, ir nelieli sakopšanas darbi atlikuši, bet pamatdarbi ir pabeigti un bez kavēšanās. kopsummā esam apmierināti gan ar termiņu, gan ar darba kultūru," klāstīja Broža.

Runājot par nākamā gada lielākajiem projektiem, Broža atzīmēja, ka tiks rekonstruēta Brīvības iela - posmā no Brīvības pieminekļa līdz Lāčplēša ielai un posmā no VEF tilta līdz Juglai.
Novembra sākumā plānots pilnībā atvērt Salu tilta brauktuvi - visas trīs joslas abos braukšanas virzienos, arī uz  Salu tilta darbi norit ļoti labi un patlaban pilnībā pabeigta brauktuves asfaltēšana un tiek skrūvētas vidējās tilta robežbarjeras,  darbu izpildes termiņš ir 1.decembris, bet tas tiks apsteigts.


Facebook Draugiem Twitter Instagram