Līdz gada beigām ierobežos satiksmi 11. novembra krastmalā

28.10.2015

Viesnīcas kanalizācijas izbūves dēļ līdz gada beigām būtiski ierobežos satiksmi 11.novembra krastmalā
Mārstaļu ielā Vecrīgā ieplānots būvēt viesnīcu. Saistībā ar kanalizācijas tīklu izbūves darbu sākšanu no šodienas, 28.oktobra, līdz pat 29. decembrim Rīgā tiks būtiski ierobežota transportlīdzekļu satiksme 11. novembra krastmalas posmā un virzienā no Dzelzceļa tilta līdz Akmens tiltam. Nepieciešamības gadījumā arī pretējā ielas posma virzienā var tikt ieviesti satiksmes ierobežojumi.

Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante stāsta, ka, iebraucot no Salu tilta puses, jau pie autoostas braukšanas virzienā trīs joslu vietā būs divas, tas jāievēro arī, braucot no ''Stockman” puses.

'Jāņem vērā, ka būs liegts kreisais pagrieziens apgriezties braukšanai pretējā virzienā, kas atrodas starp Dzelzceļa un Akmens tiltu. Apgriešanās ir pārcelta 400 metrus tālāk – aiz Akmens tilta. Ierobežojumi būs arī tiem, kas brauc no Akmens tilta un vēlas veikt kreiso manevru; jārēķinās, ka tajā posmā divu joslu vietā būs tikai viena. Sagaidām, ka tuvākajā laikā sakarā ar šiem būvdarbiem būs ievērojami satiksmes ierobežojumi.

Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas ielas ierobežotajā posmā) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī sabiedriskā un operatīvā transporta satiksmi.


Facebook Draugiem Twitter Instagram