Smiltenes aktualitātes

10.11.2015

6.novembrī Smiltenē pirmo reizi notika uzņēmējiem veltīts pasākums “Smiltenes novada Uzņēmējs”. Smiltenes novada domes apbalvojumus uzņēmēji saņēma divās nominācijās – “Lielākās ražošanā ieguldītas investīcijas 2014.gadā” un “Lielākais nodokļu maksātājs Smiltenes novada pašvaldības budžetā 2014.gadā”. 

Kā trīs lielākie nodokļu maksātāji Smiltenes novada domes apbalvojumus saņēma SIA “8CBR”, SIA “TROLL Smiltene” un SIA “FIRMA MADARA 89”.
Kā lielākie investori ražošanā 2014.gadā apbalvojumus saņēma A/S “SMILTENES PIENS”, SIA “SMILTENE IMPEX” un SIA “GRAANUL INVEST”.

11. novembrī Lāčplēša dienai veltīti pasākumi “Varoņu dzīvību un nāvi svētījot, Latvija dzimst”.

Plkst. 16.00 Ķikuļu Jēkaba piemiņas pasākums. 
Plkst. 18.00 Svētbrīdis Smiltenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā.
Plkst. 18.30 Lāpu gājiens un piemiņas brīdis pie Brīvības cīņās kritušo karavīru pieminekļa. Aicinām uz lāpu gājienu ņemt līdzi savas lāpas un sveces, kā arī Lāčplēša dienā ēku un māju logos iedegt svecītes, lai godinātu mūsu kritušo brīvības cīnītāju piemiņu. 

18. novembrī plkst.18.00 Smiltenes kultūras centrā svinīgais Valsts svētku pasākums “Audiet mani karogā sarkanbaltisarkanā” un Smiltenes novada apbalvojumu “Goda cilvēks” un “Gada Balva” pasniegšana. Piedalās vokālā grupa “Latvian Voices”. 

11. novembrī Grundzālē notiks Lāčplēša dienai veltītas orientēšanās sacensības Grundzāles nakts.
Starts no 18.30. Sacensību centrs atradīsies Grundzāles pamatskolas sporta zālē. Sacensībās būs dažādas vecuma un meistarības grupas. Tajā skaitā arī ģimeņu grupa.
Ar sacensību nolikumu var iepazīties OK Azimuts mājas lapā.

Un vēl - Sākoties gada patriotiskākajam mēnesim – novembrim, Smiltenes novada centru rotā patriotiski vides elementi – koka rotājumi ar izgaismotiem latvju zīmju rakstiem.
Lai šīs latvju zīmes nes Smiltenes novada iedzīvotājiem un viesiem spēku, aizsardzību un svētību!


Facebook Draugiem Twitter Instagram