Rīgā Lāčplēša dienā satiksme sierobežojumi

10.11.2015

Sakarā ar Lāčplēša dienas pasākumiem jau šovakar aizliegs transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu vairākās vietās Rīgā.

No šodienas plkst.20 līdz rītdienas plkst.14 transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana aizliegta Aspazijas bulvāra abās pusēs, posmā no Teātra ielas līdz Kaļķu ielai un Zigfrīda Annas Meierovica bulvāra abās pusēs, posmā no Kaļķu ielas līdz Smilšu ielai, tāpat no šodienas plkst.20 līdz rītdienas plkst.10.30 - ielas abās pusēs starp Herdera laukumu un Doma laukumu un Herdera laukumā.

Rīt no plkst.6 līdz 12 transportlīdzekļu apstāšanos un stāvēšanu aizliegs Aizsaules ielas abās pusēs un Varoņu ielas labajā pusē, posmā no Aizsaules ielas līdz ēkai Varoņu ielā 3A (pie Rīgas Brāļu kapiem), kā arī autostāvvietā pie Pirmajiem Meža kapiem Aizsaules ielā, kā arī šodien no plkst.15 līdz 24 11.novembra krastmalas labajā pusē, posmā no Daugavas gātes līdz Vanšu tiltam.

Arī šogad Lāčplēša dienas vakarā no plkst.18 līdz 24 tiks slēgta satiksme 11.novembra krastmalā starp Akmens un Vanšu tiltu, lai iedzīvotāji netraucēti varētu piedalīties tradicionālajā svecīšu nolikšanā pie Rīgas pils.

Tāpat rīt no plkst.17 līdz 24 būs slēgta transportlīdzekļu satiksme Kaļķu ielas posmā no 11.novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.


Facebook Draugiem Twitter Instagram