Aicina skrējienā "Staro Rīga"

12.11.2015

Rīdzinieki un pilsētas viesi 21.novembrī aicināti piedalīties līdz šim nebijušā "Staro Rīga skrējienā", kas notiks gaismas festivāla "Staro Rīga" pēdējā norises dienā.

Jau astoto gadu novembrī ar Rīgas domes atbalstu galvaspilsētā risinās gaismas festivāls "Staro Rīga", kas šogad notiks no 18. līdz 21.novembrim, un tā norises pēdējā dienā ikviens aktīva dzīvesveida piekritējs aicināts izbaudīt naksnīgās Rīgas burvību skrienot.
"Staro Rīga skrējienā" būs iespēja pārbaudīt savu sportisko formu 3,5 kilometru distancē nūjojot, ejot un skrienot, kā arī septiņu kilometru distancē skrienot, izvēloties veikt vienu vai divus apļus. Starts skrējienam būs Pils laukumā plkst.20.30, kur jau no plkst.18 būs iespēja saņemt dalībnieka numuru.

Skrējiena trase vedīs pāri Vanšu tiltam un pa Ķīpsalu, kurā arī atradīsies vairāki gaismas un skaņas objekti. Šis pasākums būs īpašs ar to, ka netiks noteikti ātrākie skrējēji, bet organizatoru un atbalstītāju sarūpētas balvas saņems košākie, gaišākie un atraktīvākie dalībnieki, tādēļ organizatori rosina ikvienu dalībnieku padomāt par gaismas elementiem savā tērpā.

Sacensību centrs atradīsies Pils laukumā, kur būs sarūpētas arī dažādas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem. Turpat atradīsies arī "Staro Rīga skrējiena" finiša zona, kurā skrējiena dalībnieki varēs saņemt ūdeni, siltu tēju un veselīgu putru. Domāts arī par skrējēju sasildīšanās iespējām, nodrošinot sacensību centru ar ugunskuriem.

Līdzjutēji un skrējēji savus spēkus varēs pārbaudīt, izmēģinot arī alpīnisma sienu, kura iekļaujas kopējā festivāla "Staro Rīga" koncepcijā - reizē ar sportisko aktivitāti uz sienas norisināsies gaismas spēle. Mazākie līdzjutēji, kuri trasē nedosies kopā ar vecākiem, skrējiena laiku varēs pavadīt siltā teltī, iesaistoties radošās un sportiskās aktivitātēs.

Informācija par skrējienu un reģistrācija tam atrodama tīmekļa vietnē "www.starorigaskrejiens.lv". 


Facebook Draugiem Twitter Instagram