Augstskolās sākas ziemas uzņemšana

08.01.0201

Augstākās izglītības iestādēs visā Latvijā šomēnes sākusies ziemas uzņemšana. Kopumā 42 augstākās izglītības iestādes piedāvā uzsākt studijas ziemā, un pieteikties var gan pilna, gan nepilna laika studijām, tāpat tālmācības programmām, turklāt studēt iespējams gan par personīgajiem, gan valsts budžeta līdzekļiem.

Šogad pirmo reizi ziemas uzņemšana notiks arī RTU Cēsu filiālē.
Jāpiebilst, ka šogad ziemas uzņemšanā tiek atvērta viena pavisam jauna studiju programma jaunajiem pedagogiem, ko īsteno Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija sadarbībā ar Liepājas Universitāti.

Vairāk informācijas par skolām un studiju programmām būs šeit. 

Dažas koledžas ziemas uzņemšanā piedāvā arī iespēju mācīties ne tikai augstākās, bet arī profesionālās izglītības vai arodizglītības programmās. Valsts policijas koledža uzņem arodizglītības programmā “Policijas darbs”, pēc kuras absolvēšanas var iestāties 1. līmeņa augstākās izglītības programmā. Banku augstskolas Uzņēmējdarbības koledža, Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Malnavas koledža, Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža, Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledža, Rīgas Celtniecības koledža piedāvā iespēju ziemā iestāties ESF finansētajās 2. vai 3. līmeņa profesionālās izglītības programmās “Jauniešu garantijas” ietvaros. Par  šīm programmām NIID.LV vietnē ir publicēts atsevišķs materiāls.


Facebook Draugiem Twitter Instagram