Piedalies velobraucienā bibliotēku atbalstam

05.05.2015

Kuldīgā 14.maijā tiks dots starts otrajam velobraucienam bibliotēku atbalstam, kurā aicināts piedalīties ikviens bibliotekārs, lasītājs, sadarbības partneris vai vienkārši bibliotēku draugs. 
Šogad brauciens būs uz Kuldīgas novada Padures, Īvandes un Ēdoles pagastiem, kur dalībnieki tiks iepazīstināti ne tikai ar bibliotēkām, bet arī ar ievērojamiem novadniekiem un objektiem pagastos.

Velobrauciens bibliotēku atbalstam jeb "Cycling for libraries" ir starptautiska iniciatīva, kas notiek jau piekto gadu. Šogad lielais brauciens notiks no 1. līdz 10. septembrim, tā dalībnieki dosies no Oslo fjordiem Norvēģijā līdz Orhūsai Dānijā, kur velobrauciens noslēgsies ar starptautisku konferenci "Next Library 2015".

Katru gadu notiek arī mazāki – vietējas nozīmes velobraucieni, ar tiem var iepazīties oficiālajā "Cycling for libraries" tīmekļa vietnē.

Dalībnieki tiek aicināti reģistrēties līdz 11.maijam. Sīkāku informāciju par pasākumu var atrast Kuldīgas bibliotēkas mājas lapā "http://biblio.kuldiga.lv/".


Facebook Draugiem Twitter Instagram