Sestdien Smiltenē notiks aktīvās tūrisma sezonas atklāšanas pasākums "Ieriteņo vasarā"

12.05.2015

Šodien plkst.18:00  Smiltenes novada bibliotēkā notiks informatīva vieslekcija sievietes veselībai  – krūts vēža profilaksei.

Piektdien Smiltenes pilsētas Kultūras centrā - Latvijas Pašvaldību savienības 26. Kongress.

Smiltenes novada tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar Santu Paegli no "Sports S" aicina ikvienu velomīli uz aktīvās tūrisma sezonas atklāšanu "Ieriteņo vasarā" sestdien plkst.10:30 Cērtenes dzirnavās. Pieteikšanās pasākumam līdz rītdienai Smiltenes tūrisma centrā, var rakstīt arī epasta vēstuli. Bet dienu iepriekš – piektdien – ikviens pieaugušais tiek aicināts iesaistīties  akcijā "Ar riteni uz darbu" un šajā piektdienā Smiltenes pilsētas ielas piepildīt ar smaidīgiem un dabai draudzīgiem velobraucējiem un kājāmgājējiem.

Bet šo sestdien arī Smiltenes pusē varēs piedalīties Muzeju nakts pasākumos  Launkalnes pagastā - Kleperu meža un senu lietu muzejā,  Grundzāles kultūras namā un Smiltenes novada muzejā. 
 
31.maijā Smiltenes pilsētā notiks labdarības akcijas "Balta, balta mana sirds" noslēguma pasākums. Plkst.11:00 svētku gājiens, dienas laikā būs dažādas aktivitātes Smiltenes Bērnu rotaļu laukumā un Smiltenes pilsētas Kultūras centrā. Dienas programma www.smiltene.lv.


Facebook Draugiem Twitter Instagram