Smiltenes aktualitātes

12.04.2016


16.aprīlī no plkst. 8.00 līdz 16.00 Smiltenes centrā notiks Pavasara gadatirgus. Tirgus apmeklētājiem plašā klāstā būs pieejami dažādi stādi, sīpolpuķes, ziemcietes, košumkrūmi, podu puķes u.tml. Varēs iegādāties mājražotāju un amatnieku darinājumus, kā arī dārza tehniku (zāles pļāvējus, zāģus), saimniecības un rūpniecības preces.

Sākusies gatavošanās ikgadējām „Vidzemes Uzņēmēju dienām”, kuras notiks 20. un 21.maijā Valmierā. Šogad Vidzemes Smiltenes novada pašvaldība aicina tos novada uzņēmējus, kuri paši atsevišķi nepiedalīsies izstādē, pieteikties pašvaldībā, nodrošinot ar saviem reprezentācijas materiāliem – bukletiem, paraugiem u.tml., lai pašvaldības speciālisti varētu veiksmīgi pārstāvēt Smiltenes novadu un par brīvu prezentēt uzņēmēju piedāvājumu. Pieteikšanās Smiltenes novada Tūrisma informācijas centrā līdz 15.aprīlim.

Šogad Smiltenes novada teritorijā spodrības periods noteikts laikā no 15.aprīļa līdz 2016.gada 24.aprīlim. Pašvaldība aicina Smiltenes novada teritorijā esošās iestādes, komercsabiedrības, dzīvojamo māju saimniekus atbalstīt pašvaldības ierosinājumu un izsludinātā spodrības perioda laikā sakopt esošās teritorijas un ēku fasādes.

Smiltenes novada dome aicina ikvienu iedzīvotāju piedalīties Lielajā Talkā Smiltenes novadā, kas šogad notiks 2016.gada 23.aprīlī, un vākt ne tikai atkritumus, bet darīt arī citus labus darbus – stādīt kokus, radīt brīnišķīgas puķu dobes, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot žogus, soliņus, tiltiņus. Vairāk par talkošanas vietām pilsētā un pagastos: www.smiltene.lv

22.aprīlī plkst.19.00 Smiltenes pilsētas Kultūras centrā gaidām leģendārās rokgrupas "OPUS PRO" 30 gadu jubilejas koncerts "Rozā lietus".

28.aprīlī plkst.19:00 Smiltenes pilsētas Kultūras centrā būs skatāma izrāžu apvienības „Pannas Teātris” jaunā izrāde, piedzīvojumu komēdija "Bruņota un Bīstama" ar populāro aktrisi Zani Daudziņu galvenajā lomā. 


Facebook Draugiem Twitter Instagram