Šonedēļ policija vairāk uzmanību veltīs ātrumpārkāpējiem

19.04.2016

Šonedēļ Valsts policija ar vairākām aktivitātēm pievērsīs pastiprinātu uzmanību pārgalvīgajiem ceļu satiksmes dalībniekiem.
Nedēļas garumā policija īpaši uzraudzīs tos satiksmes dalībniekus, kuri pārkāpj atļauto braukšanas ātrumu.

Intensīva kontrole notiks no ceturtdienas 6.00 rītā, kad Latvija atkārtoti piedalīsies 24 stundu ātruma kontroles maratonā.

Pagājušajā gadā ātruma kontroles maratona laikā Latvijā tika noformēti 578 administratīvā pārkāpuma protokoli, kas ir aptuveni par 300 protokoliem vairāk nekā vidēji ikdienā, un vidējais braukšanas ātrums uz ceļiem samazinājās par 2-3 kilometriem stundā.

Lai aktualizētu atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanas bīstamību ceļu satiksmē Valsts policija šonedēļ rīko arī fotokonkursu autovadītājiem – „Droši brauksi – tālu tiksi”. Konkursa mērķis ir veicināt autovadītāju izpratni par šī pārkāpuma bīstamību ceļu satiksmē, kā arī aicināt autovadītājus ievērot atļauto braukšanas ātrumu.
Labākā fotoattēla autors balvā iegūs Drošas braukšanas skolas dāvanu karti 250 eiro vērtībā drošas un ekonomiskas automašīnas vadīšanas apmācībai septiņu stundu garumā.
Konkursā aicināts piedalīties ikviens interesents.

Plašāka informācija ar konkursa nolikumu: http://www.vp.gov.lv/faili/relizes/fotokonkursa_drosi_brauksi-talu_tiksi_nolikums.docx


Facebook Draugiem Twitter Instagram