Hokejs cieņā arī starp aktieriem un mūziķiem

13.05.2015

Sportacentrs.com notiekošajā hokeja prognožu spēlē piedalās arī Latvijā populāri aktieri un mūziķi, kuri, atsaucoties Latvijas kultūras portāla KultūrasVēstis.lv aicinājumam, izveidojuši 2 komandas un visa čempionāta garumā sacenšas savā starpā.

Lieliskus rezultātus prognozēs uzrādījuši  aktieris Varis Vētra un latviešu estrādes leģenda, dziedātājs Viktors Lapčenoks, kurš prognozēja vakardienas Latvijas zaudējumu un kopumā nopietni kļūdījies tikai 1 no 14 spēlēm. Kopvērtējumā pirms izslēgšanas spēlēm vadībā joprojām AKTIERI.

Pirmajās 3 spēļu dienās AKTIERUS pārstāvošais Jānis Jarāns bija iekrājis 2 punktu pārsvaru pār MŪZIĶU komandu, kuru pāŗstāvēja dziedātājs Andris Ērglis. Nododot stafeti nākamajiem dalībniekiem, rezultāts bija 12:10 AKTIERU labā.
4.maijā stafeti pārņēma populārais aktieris Rūdolfs Plēpis, kurš diezgan precīzi paredzēja Latvijas izlases sagrāvi cīņā pret Zviedriju ( 2:7) un pilnīgi precīzi uzminēja Kanādas 6:3 uzvaru pār Čehiju un Krievijas- Dānijas rezultātu 5-2, , bet MŪZIĶU komandā punktus turpināja krāt dziedātājs un šovmens Roberto Meloni, kurš kļūdījās tikai 3 spēļu uzvarētājkomandas noteikšanā (arī optimistiskā prognoze spēlē pret Zviedriju). Aktieris Plēpis uzvarētāju noteikšanā kļūdījās biežāk, bet uzminētie rezultāti bija precīzāki un aktieris savā mikromačā svinēja uzvaru ar 13:12. Nododot stafeti nākamajiem dalībniekiem, rezultāts bija 25:22 AKTIERU labā.

No 7.- 9.maijam spēlē iesaistījās divi citi mākslinieki- aizrautīgi hokeja līdzjutēji. MŪZIĶU komandā trīs dienas rezultātus prognozēja populārais dziedātājs Normunds Rutulis, bet AKTIERUS pārstāvēja Latvijas un bijušās PSRS kinoleģenda Pauls Butkēvičs. Interesanti, ka 12 no 14 prognozēs abu dalībnieku domas par uzvarētājkomandu sakrita, bet pieredzējušais aktieris Pauls Butkēvičs kļūdījās un nullītes saņēma tikai divreiz!- Baltkrievijas uzvarā pār ASV un mūsu hokejistu dramatiskajā zaudējumā Vācijai. Normundam Rutulim par divām kļūdām vairāk un tieši tas arī izšķīra mikromača rezultātu- 14:12 Butkēviča labā, bet kopējais rezultāts nododot stafeti 39 : 34 AKTIERU labā.

Pēdējā grupu spēļu posmā spēlē uz 3 dienām iesaistījās vēl divi sportiski un sportojoši mākslinieki- dziedošais aktieris Varis Vētra un latviešu estrādes leģenda Viktors Lapčenoks, kuri parādīja, ka ir īsti eksperti, abi precīzi uzminēja Čehijas- Vācijas rezultātu ( 4:2), bet uzvarētāja noteikšanā Viktors Lapčenoks kļūdījās un nullīti saņēma tikai vienā no 14 spēlēm!, kas pēc hokeja spēļu tabulas būtu 93% precizitāte ( vienīgā kļūda: Austrija- Vācija, prognozēts arī Latvijas zaudējums Francijai ).

Rezultāti gan precīzāki bija aktierim, tāpēc Vētras: Lapčenoka mikromačs noslēdzās ar draudzīgu, bet lielisku rezultātu 17:17. Abu dalībnieku sniegums ir līdz šim labākais mūsu spēlē, bet mākslinieku duelis turpinās un pirms izšķirošajām izslēgšanas spēlēm kopvērtējumā rezultāts AKTIERI 56:51 MŪZIĶI


Facebook Draugiem Twitter Instagram