Izskrien Rīgu

18.05.2015

Bērnus un jauniešus, pieaugušos un seniorus aicina pieteikties skriešanas seriālam "Izskrien Rīgu!", kurā šogad paredzēti četri posmi - uz AB dambja, Arkādijas parkā, Klusajā dārzā un Lucavsalā.

Pirmais posms gaidāms jau 23.maijā.

Rīgas iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties skriešanas seriālā "Izskrien Rīgu!" jau trešo gadu. Tajā ikviens aktīva dzīvesveida piekritējs, tostarp bērni un pieaugušie, var pārbaudīt savu sportisko sagatavotību Bērnu grupas skrējienā, Tautas grupas un Meistarības grupas distancē.
Tautas sporta skrējiena seriāls četros posmos tiek organizēts, lai popularizētu skriešanu kā veselīga dzīves veida pamatu visu vecumu mērķauditorijai, kā arī dotu iespēju ģimeņu aktīvai brīvā laika pavadīšanai.

Pirmais seriāla posms notiks 23.maijā uz AB dambja, otrais - 13.jūnijā Arkādijas parkā, trešais - 22.augustā Klusajā dārzā, bet ceturtais posms notiks 12.septembrī Lucavsalā. Sacensību sākums visos posmos būs plkst.11.

Ikvienam ir iespēja iesaistīties skriešanas seriālā un piedalīties vienā vai vairākos posmos. Skriešanas seriāla nolikums ir pieejams īpaši šai sportiskajai aktivitātei izveidotajā tīmekļa vietnē "www.izskrienrigu.lv", kurā iedzīvotāji aicināti pieteikt savu dalību skrējienā. 

Skriešanas seriālu "Izskrien Rīgu!" organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.


Facebook Draugiem Twitter Instagram