Darbu sācis e-veselības portāls

4.07.2016.Darbu sācis e-veselības portāls; šobrīd tiek veikta portāla satura papildināšana un to plānots regulāri veikt arī turpmāk.

Tā e-veselības portāla daļa, kas ir pieejama bez autorizēšanās, satur informatīvus rakstus par slimību profilaksi un ārstēšanu, veselības jomas aktuālās ziņas, kā arī citu informāciju. Savukārt veselības nozares profesionāļi varēs autorizēties e-veselības portālā un iepazīt sistēmas sniegtās iespējas pēc līguma noslēgšanas ar Nacionālo veselības Dienestu par sistēmas lietošanu. 

Iedzīvotāju veselības dati (arī izrakstītās e-receptes un e-darbnespējas lapas) būs apskatāmi, tiklīdz veselības nozares profesionāļi noslēgs līgumu, sāks e-veselības sistēmas lietošanu un sāks ievadīt tajā pacientu datus.

Veselības nozares profesionāļiem līgumus par e-veselības lietošanu ir jānoslēdz līdz šī gada 1.novembrim, savukārt sistēmas obligāta lietošana ir jāsāk no 1.decembra.

Lietotāji e-veselības sistēmā varēs autorizēties, izmantojot internetbanku autorizācijas līdzekļus, e-parakstu vai ID karti.

Ņemot vērā, ka e-veselības portāls "www.eveseliba.gov.lv" tiks regulāri papildināts,  tā darbībā var tikt novēroti pārtraukumi.


Facebook Draugiem Twitter Instagram